sobota, 15 grudnia 2018

Nowe materiały pokazowe

Wczoraj wykonałem dwa nowe projekty. Pierwszym z nich jest foto obraz. Jest to technika druku na płótnie, a następnie naciągnięcie tegoż płótna na drewnianą ramę. Sam jestem ciekaw jaki to da efekt.
Poniższy zrzut przedstawia wykadrowanie zdjęcia na drewnianej ramie. Obszar w zielonej ramce znajdzie się na przodzie obrazu. Obszar na zewnątrz zielonej ramki zostanie wywinięty na obwód ramy.


Drugą nowością jest foto kalendarz na rok 2019. Nigdy nie zamawiałem kalendarza, a dodatkowo, ten zamówiony zostanie wykonany w technice druku całkowicie matowego na śnieżnobiałym papierze Arctic Matte 170 g/m2. Duży format, i profesjonalny wydruk z HP Indigo naprawdę robią wrażenie. Jako, że mamy pewne plany co kalendarzy, to poniżej przedstawiam tylko jeden miesiąc, tak aby reszta miesięcy była zaskoczeniem dla Was.


Całość zostanie zamówiona po świętach, bo teraz już i tak firma poligraficzna nie wyrobiłaby się z wykonaniem projektów. Taki nawał pracy mają przed świętami. Ale co się dziwić. Jakościowo i ofertowo są najlepsi. Cena... no cóż, jak coś jest dobre i ładne to musi kosztować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Warto się przedstawić i podać choćby pseudonim.