piątek, 25 maja 2018

Drzewo powróciło

kliknij by powiększyć
Otrzymałem interpretację przepisów dotyczących RODO od dwóch niezależnych osób, które zajmują się tą tematyką. W poniedziałek, wypowie się na ten temat jeszcze jeden specjalista, który zajmuje się szkoleniami w tym zakresie.
Jednakże już teraz można powiedzieć, że na 99% spełniamy wymogi zawarte w RODO lub nas one nie dotyczą (przetwarzane dane wykorzystywane są do celów osobistych/domowych oraz nie zarabiamy na nich - nawet na utrzymanie serwera kasa idzie z prywatnej "kieszeni", a nie ze zbiórki). W zasadzie w drzewie pojawia się tylko jedna duża zmiana. Od dzisiaj będziecie widzieli tylko roku urodzenia osób żyjących. Tutaj jest pewna kwestia sporna, czy mogę publikować pełną datę, czy nie. Do jej wyjaśnienia pozostanie tylko rok. Drugą kwestią, której nie zauważycie puki co, to zwiększenie przestrzenie na drzewo. Jeszcze nie wiem jak to spożytkuję, Ale albo podniosę jakość zdjęć - choć ta uważam, że jest wystarczająca, albo zacznę ich więcej dodawać - tu oczywiście liczę na waszą pomoc i sięgnięcie do archiwów domowych.
Równocześnie przypominam, że w celu zalogowani się do drzewa należy posiadać login i hasło. By je otrzymać proszę o kontakt, a szczegóły jakie warunki należy spełniać znajdują się na stronie https://www.bednarki.naszagenealogia.pl.