wtorek, 19 listopada 2019

Zawieszenie bednarki.eu na FB

Co bardziej spostrzegawczy użytkownicy FB zauważyli, że zniknął na FB nasz fanpage. Krok taki został podjęty ze względu na nikłe zainteresowanie fanpagem, oraz z powodu wprowadzenia RODO. Niestety coraz częściej otrzymywałem prośby od osób fotografowanych, by nie umieszczać ich wizerunku na naszych stronach. Oczywiście wolę taką należny uszanować, bo ja sam nie był bym zachwycony, gdyby ktoś publikował mój wizerunek. Problem w tym, że większość zdjęć wykonywanych przeze mnie jest z wizerunkiem przynajmniej kilku osób. Chcąc się dostosować zacząłem przebierać zdjęcia i okazało się, że nie bardzo mam co publikować. Ruch na grupie spadł prawie do zera, a mnie skończyły się pomysły na reaktywowanie go. Dla tego, cofnąłem publikację fanpage. Nie zlikwidowałem go, a niejako zawiesiłem. Ale powiem szczerze, na chwilę obecną sam nie wierzę, że zostanie on przywrócony (on w sensie fanpage). A my oczywiście będziemy się widzieli tutaj na https://bednarki.eu.

Całej rodzinie przypominam, że funkcjonuje grupa drzewa genealogicznego. Jeśli ktoś jeszcze do niej nie należy, to serdecznie zapraszam: https://www.facebook.com/groups/drzewo.genealogiczne.

Pamiętajcie, że aby otrzymać dostęp do grupy należy odpowiedzieć na dwa pytania, które nie mają na celu sprawdzenia waszej wiedzy, tylko mają mi umożliwić 100% identyfikację, że Wy to faktycznie Wy, a nie ktoś kto się pod was podszywa. W grupie pojawiają się często dane wrażliwe i nie mogą mieć do nich dostępu osoby postronne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz