wtorek, 10 lipca 2018

Problematyczne rozstanie z nc+

No to jest niesłychane. Nie mogę oddać dekoderów nc+ przed końcem umowy. Mam na to 14 dni po jej zakończeniu. Mówi o tym jakiś tajemniczy pkt. regulaminu, którego BOA mi nie przytoczy, bo regulaminy były w różne (zależy kiedy kto podpisywał) i mogę sobie sam poszukać. Dla tych co nie widzą problemu, wyjaśniam, że problem jest w moim przypadku. Tak się składa, że 14 dni które mam na oddanie sprzętu spędzam w Chorwacji.

Co do samego Polsatu, to wczoraj otrzymałem pierwszą część sprzętu. Podłączony i działa. Jakość obrazu się nie zmieniła. Za to na wszystkich dekoderach ma HBO GO. W nc+ HBO GO było dostępne tylko na dekoderze głównym. Porażką natomiast jest multiroom, gdzie trzeba co 14-21 dni biegać z kartą pomiędzy dekoderami. Chodzą słuchy, że mają przerobić multiroom w taki sam sposób jak ma to obecnie nc+. Czyli spięte dekodery w jednej sieci LAN i nie trzeba biegać z kartą. Jak nie będą spięte to usługa ma pozostać w obecnej formie (info z forum satkuriera, od osoby raczej podającej fakty). Pojawiła się nawet stosowna zakładka w everboxie, ale jest nieaktywna dla mnie.

Od dzisiaj również jesteśmy z Agatą w Plush-u. Zmiana numeru telefonu przebiegła bezboleśnie. O 6:30 już działały nasze numery na nowych kartach. Te dwa numery kończą przenoszenie w sumie sześciu numerów z sieci PLAY. Namawiam jeszcze moja mamę, żeby również zmieniła operatora. Ale mama jest dość oporna na zmiany. A oferta Plusha jest o tyle fajna, że choć to abonament, to tylko z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Nie jest więc człowiek zbyt długo związany cyrografem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz