Do wakcji 2024 pozostało:

wtorek, 28 marca 2017

Osoba do współpracy przy drzewie genealogicznym

Droga rodzino

Poszukuje osób chętnych do współredagowania drzewa. Obecnie mamy ponad 700 osób w bazie danych i sam nie jestem już w stanie panować nad tym. A dane trzeba aktualizować, poprawiać, zdobywać. Osoba chętna do współpracy otrzyma pełny dostęp do danych rodziny zgromadzonych przeze mnie. Będzie nimi administrowała. Dlatego ważne jest, by taka osoba była odpowiedzialna, ponieważ będzie pracowała na "danych wrażliwych" i bardzo niewskazana jest by dane te wyciekły na zewnątrz. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.

Tworzenie drzewa jest zajęciem czysto hobbystycznym i jedyne co daje, to ogromną satysfakcję oraz wiedzę historyczną na temat swojej rodziny.

kliknij by powiększyć (dane wrażliwe zostały zamazane)

Jeżeli nie czujecie się na sile, by administrować danymi, to i tak możesz pomóc przy tworzeniu drzewa. Wystarczy, że dostarczysz nam informacje, materiały źródłowe (scany), zdjęcia, opisy osób lub sprawdzisz i ewentualnie dasz mi znać o błędach w swojej części rodziny. Za wszelkie uwagi i nowe informacje będę bardzo wdzięczny.
Istnieje również możliwość zdigitalizowania przeze mnie materiałów powierzonych. Nie obawiajcie się, nie ulegną one ani zniszczeniu, ani zgubieniu. W ramach podziękowania otrzymacie nieodpłatnie dane w postaci cyfrowej na płycie lub pendrive. Pamiętajcie, że zdjęcia się starzeją i za jakiś czas staną się całkowicie nieczytelne i zniszczone. Istnieje możliwość przeprowadzenia przeze mnie profesjonalnego retuszu zdjęcia (nieodpłatnie dla osoby udostępniającej). Retusz jest długotrwałym procesem i może zająć nawet dwa tygodnie (jedno zdjęcie).

ZAPRASZAM
DO WSPÓŁPRACY !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz