poniedziałek, 9 stycznia 2017

Drzewo genealogiczne - współpraca

Kochani, zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc przy tworzeniu naszego drzewa genealogicznego. Niezależnie czy jesteście bliższą czy dalszą rodziną. W końcu to Wy znacie najlepiej swoich najbliższych i to dzięki Wam drzewo może być dokładniejsze.
Obecnie mamy 686 osób wprowadzonych do programu. Zaczyna mi być dość ciężko samemu to prowadzić. Nie obawiajcie się o dane. Na wniosek jednego z użytkowników strona Naszagenealogia.pl przeszła audyt GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).
Potrzebuję wszelkiego rodzaju dane, dokumenty, zdjęcia, skany. Jednym słowem wszystko co dotyczy naszej rodziny. W zamian za dostarczone materiały, mogę przekazać zwrotnie, nieodpłatnie w formie elektronicznej skany zdjęć i dokumentów. Zdjęcia zwrotne w formie elektronicznej mogę poddać retuszowi (oczywiście w miarę moich umiejętności i możliwości czasowych).
Oczywiście zapewniam dostęp do pełnych zasobów drzewa, co już niejednokrotnie docenili posiadacze pociech w wieku wczesnoszkolnym.
Korzystanie  z drzewa jest całkowicie bezpłatne. Koszty utrzymania serwera nie są wielkie i puki mnie stać będę go utrzymywał z własnych środków.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !!!


Do tematu zbierania danych podchodzimy bardzo poważnie. Żeby ułatwić Wam dostarczanie informacji dysponujemy odpowiednimi arkuszami genealoga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz