czwartek, 14 stycznia 2016

Opłaty za nc+

Od dość dawna, sądzę, że przynajmniej 10 lat, jestem abonentem nc+ (poprzednio c+). Niestety fuzja z platformą n, nie wyszła, w mojej ocenie, Canalowi+ na dobre. Nie chodzi tu o sprawy techniczne, jakość czy emitowane treści, ale o zwykły kontakt z abonentem. Jako, że opłacam najwyższy z możliwych wariantów abonamentowych (kiedyś nazywał się on all inclusive) to oczekuję, by traktowano mnie na możliwie poważnie. Tak jednak nie jest, a do tego zaczynają dochodzić dziwne transakcje na koncie abonenta. Płacąc abonament 5 dni przed terminem (elektroniczny przelew z komputera), sądziłem, że pieniądze będą zaksięgowane na czas. Tak się jednak nie stało i zostały mi naliczone odsetki karne. Nie dużo bo 10 groszy. Profilaktycznie zacząłem płacić 10 dni przed terminem. Ku mojemu zaskoczeniu po sześciu miesiącach ponownie naliczono mi 10 gr odsetek. Zacisnąłem zęby i zapłaciłem, myśląc, że może mają jakieś kłopoty z systemem, a nie chciało mi się smarować maila do nich. Jednak obecnie w styczniu, pomimo, że nie upłynął termin płatności naliczono mi karę w wysokości UWAGA: 1 gr. Cały czas nie chodzi tu o sumy tylko o fakt naliczania samych zaległości których nie ma. Nasmarowałem więc maila w tej sprawie. Oczywiście nikt nie raczył mi odpowiedzieć jedynie na koncie pojawiła się korekta. Ale nie to, żebym miał cofniętą zaległość. Po prostu dodano tego grosza do mojej wpłaty za styczeń. Ciekawe ile jeszcze osób macha ręką na takie różnice i ile dodatkowych pieniędzy można w ten sposób ściągnąć? A fe panowie z nc+ Tak się poważnych klientów nie traktuje. W końcu to funkcjonujecie dzięki nam.


2 komentarze:

  1. CO raz częściej stosowana metoda tych ćwoków korporacyjnych, z CP póki co takich problemów nie mam ale to tylko kwestia czasu bo już z Plusem będącym pod "tą samą flagą co CP" już miałem takie problemy. Między innymi kiedy skradziono mi telefon komórkowy poszedłem, zablokowałem kartę i poprosiłem o duplikat o duplikat taki co będzie mi pracował z najnowszymi telefonami, wydali a ja zapłaciłem za niego po jakimś czasie kupiłem Samsunga S6 i okazało się że kartę znów muszę wymienić bo nie sprawdziłem a kartę sim dali mi micro a nie nano i znów musiałem zapłacić za wymianę karty.... masakra podobnie z zapłatą za rachunek jeszcze przed upływem terminu płatności faktury dział windykacji z Plus-a wysyłał sms-y o nieopłaceniu faktury z groźbą wyłączenia połączeń.... taka polityka ale chyba na krótką metę bo łatwo można się obrazić i zmienić operatora

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To play wymienia karty za darmo (sam wymieniałem) ale za to mają inne "grzech na sumieniu". jakie to wiesz bo sam tam byłeś. Ale dla mnie naliczanie kary przed terminem , lub księgowanie CELOWO z opóźnieniem to sprawa karna.

      Usuń