poniedziałek, 30 listopada 2015

Nowy wygląd strony

Jak zauważyliście strona strona http://www.bednarki.eu zyskała nowy wygląd. Moja pierwotna koncepcja przewidywała całkowitą zmianę wystroju, ale gdy tworzyłem nowy wygląd, doszedłem do wniosku, by pozostał on spójny z poprzednim. Strona została zoptymalizowana pod rozdzielczość 1920x1080 i więcej.  Jeżeli ktoś ma monitor o niższych rozdzielczościach to po prostu cała strona nie zmieści mu się na raz na ekranie i będzie ją musiał przesuwać. Mam nadzieje, że nowy wygląd spodoba wam się. Do zrobienia pozostało mi jeszcze poprawne rozpoznawanie przez stronę urządzeń mobilnych. Będą one wtedy przekierowywane na inny adres, a wyświetlana strona będzie zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Niestety, mój obecny dostawca domeny, nie chce mi udostępnić pełnej konfiguracji konta. Dlatego prowadzę rozmowy z nowym dostawcą.  Przypominam o systemie komentarzy który już w pełni funkcjonuje pod postami. Zachęcam do komentowania. 


Duża grupa odbiorców naszej strony jest już gotowa na "za hasłowanie". Uprawnienia są nadane, a wejście na stronę przebiega bez problemu. Przynajmniej nikt nie zgłosił mi tak owych. Jeżeli jakieś występują to bardzo proszę pisać do mnie. Można w tym celu użyć formularza kontaktowego znajdującego się z prawej strony.  

Pamiętajcie, żeby podać swojego maila, tak bym mógł odpisać. Najlepiej by też był w polu nazwa podać imię i nazwisko. Tym którzy jeszcze nie posiadają nadanych uprawnień, przypominam, że po 1 stycznia 2016 roku, stracą możliwość dostępu do strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz