sobota, 12 lipca 2014

Dzień pierwszy - dojechaliśmy szczęśliwie

O godzinie 12:30 dojechaliśmy do Rowów. Droga była bardzo dobra z dwoma wyjątkami: koło Kutna na odcinku 10 km. prowadzone są jakieś prace drogowe - ale robotników nie widać. Drugie problematyczne miejsce to wjazd na płatną autostradę koło Torunia - tam jest korek na odcinku 5 km czas trwania ok. 40 min. Zdjęć na razie nie mamy bo leje i nie ma co fotografować.

Trochę z innej beczki: Przed samym wyjazdem zakupiłem dla Agaty (w żadnym wypadku nie dla siebie ;) ) ASUS Transformer Book T100TA-DK005H.

 Ciężko wyjaśnić co to tak naprawdę za sprzęt - to ultrabook i tablet w jednym. Sprzęt posiadający odłączany ekran. Przy konieczności korzystania ze sprzętu mobilnego jest to proste, ale zarazem genialne rozwiązanie. Szokujący jest czas, jaki ten transformer boook potrafi działać na baterii. Nie dowierzałem producentowi, że wynosi on 11 godzin. Ale okazało się to prawdą. Przy zakupie podstawowym kryterium jakie miałem, to to, by sprzęt był zaopatrzony w system Microsoftu Windowsa 8.1. Tak, ten sam system, tak bardzo znienawidzony przez niektórych. Ale jak to mówi mój przyjaciel Sylwek - każdemu w/g potrzeb. Jeżeli interesuje was specyfikacja sprzętowa to odsyłam na stronę producenta. Wiadomo Zdjęć w Photoshopie na nim nie obrobię, ale przecież nie do tego on ma służyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz