Do wakcji 2024 pozostało:

środa, 26 września 2012

Uniwersytet Łódzki dla Dzieci

Kuba ponownie dostał się na Uniwersytet Łódzki dla Dzieci. W zeszłym roku to, że Kubuś otrzymał indeks było zasługą Agaty, bo ilość przyjęć jest ograniczona. W dniu rejestracji trzeba mieć dużo szczęścia i dobry refleks. W tym roku jego edukacji pomogłem ja, a raczej mój zakład. Mianowicie w mojej pracy mieli kilka miejsc na uniwersytet do rozlosowania wśród zgłoszonych dzieci pracowników. Tak się szczęśliwie złożyło, że Kuba był jednym z wybrańców i już dzisiaj, bez nerwów, mógł się zapisać na wybrane przez siebie wykłady i warsztaty. Muszę przyznać, że bardzo go to ucieszyło, bo bardzo się niepokoił czy w tym roku uda mu się dostać. Już się nie może doczekać pierwszych wykładów.

Dzisiaj udało mi się wreszcie zainstalować na stronie skrypt pokazu slajdów. Uporałem się z  kodem który chyba przysporzył mi najwięcej problemów. Choć dodane zdjęcia to na razie tylko wersja testowa, to już widać zadowalający efekt. Jutro pokaz slajdów zostanie jeszcze "dopieszczony".

Pozostając w tematyce dobrego, starego polskiego rocka przypominam teraz utwór grupy Lombard - Diamentowa kula.A rano oczywiście zapraszam na przebudzankę :).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz