wtorek, 15 stycznia 2019

Wczoraj pękło mi serce - dwa razy

Wczorajsza informacja o śmierci Pawła Adamowicza bardzo mnie zdołowała. Nie znałem go osobiście, ale jego śmierć jest bezsensowna, irracjonalna i całkowicie niepotrzebna. Nie doszukuje się w niej podtekstów politycznych. Za to dzień wczorajszy i czytane w internecie komentarze uświadomiły mi, że tak wielkiego podziału jaki obecnie panuje w Polsce, nie widziałem przez 43 lata mojego życia.
Ludzie zaczęli myśleć zero-jedynkowo, a swoich poglądów bronią tak zajadle, że nie cofają się przed niczym.


Drugi raz moje serce pękło na wieść, że Jurek Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP. Niestety hejterzy odnieśli sukces. Ale patrząc wczoraj na Jurka doskonale go rozumiałem. W swoim życiu widziałem dwa razy jak wyglądają zaszczuci ludzie. 


Raz sprawa dotyczyła bezpodstawnego oskarżenia szefowej przez pracownice, o rzeczy których nie robiła, a wczoraj zobaczyłem właśnie Jurka. Przecież tego hejtu nie wytrzymałaby najsilniejsza psychika.

Ja również podjąłem wczoraj decyzję o wycofaniu mojego prywatnego konta z socjal mediów. Mam dość hejtu, czytania fake newsów, gloryfikacji głupoty, przyklaskiwaniu głoszonym debilizmom. Wczoraj ulało mi się na FB i niestety dałem się ponieść emocjom. Za moje ostatnie, ostre wpisy przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni. Na FB pozostanie nadal zamknięta grupa drzewa genealogicznego, oraz fanpage bednarki.eu. Ale tam, zamieszczane są wpisy ogólne, a nie osobiste. Postanowiłem również przestać czytać jakiekolwiek komentarze na wszelakich portalach. Moja psychika jest dla mnie zbyt cenna, żeby ją sobie ryć wpisami hejterów. Proces kasowania konta nie jest łatwy, bo jego całkowite usunięcie skutkuje usunięciem wszelkich grup związanych z nim. Trzeba więc konto wyczyścić, a to jest pracochłonne. Od 2016 napisałem ponad 10 000 wpisów. Są one obecnie kasowane. Znikają również wszystkie polubienia które zamieszczałem pod waszymi wpisami. Na końcu zostaną usunięte zdjęcia. Cały proces zajmie trochę czasu. Zaznaczam, że wszystkie komentarze na tej stronie, www.bednarki.eu, są moderowane przez zespół bednarki.eu i żaden hejt nie zostanie upubliczniony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz