Do wakcji 2024 pozostało:

sobota, 3 listopada 2012

Kolejna walka w systemie PPV za "jedyne" 40 zł...

Satelitarna platforma "n" rozpoczęła przyjmowanie zamówień na pojedynek bokserki, który odbędzie się w sobotę (10 listopada 2012 roku). Mariusz Wach stanie do walki z królem wagi ciężkiej Władimirem Kliczką. Stawką będą mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO. Przed walką Kliczko - Wach odbędzie się pojedynek Rafała Jackiewicza z Anglikiem Rickiem Goddingiem.

Dostęp do walki wyceniono na 40 złotych. Jest jednak dobra wiadomość dla osób, które nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy. Walkę wieczoru na żywo i ZA DARMO będzie pokazywała także niekodowana, niemiecka telewizja RTL. (źródło: media2.pl)

Niestety dzięki temu, że pierwsze transmisje PPV cieszyły się w Polsce dużą popularnością, organizatorzy imprez sportowych, wyczuli możliwość zarabiania w ten sposób dużych, dodatkowych pieniędzy. Jeżeli PPV będzie się sprzedawał dalej tak dobrze to możemy być pewni, że już niedługo obejrzenie jakiegokolwiek meczu czy wyścigów F1 będzie kosztowało "jedyne" kilkadziesiąt złotych. Ja w to na pewno nie wejdę. 40 zł to 1/4 miesięcznego abonamentu Cyfry+ za ponad 120 kanałów. Za jedną walkę to zdecydowanie za drogo. Pozostanę przy niekodowanym niemieckojęzycznym RTL.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz